4 sposoby jak szybciej schudnąć

4 sposoby jak szybciej schudnąć

Redakcja

2016-11-06

brak komentarzy

Przetestowałaś już dziesiątki diet, które obiecywały schudnąć w krótkim czasie, a nadal nie jesteś zadowolona z efektów? Wprowadź w życie kilka prostych zasad bez wyrzeczeń i przemęczania się na siłowni. 

1. Nie rób zamieszania i nie mieszaj

W ramach urozmaiconej diety w każdym posiłku starasz się przemycić jak najwięcej składników. W ten sposób możesz nadmiernie obciążać układ pokarmowy, przez co znacznie wolniej trawisz! Najważniejsza zasada to nie łączyć w jednym posiłku produktów białkowych (mięso, wędliny, ryby, jajka, ser, rośliny strączkowe) z węglowodanami (owoce, produkty zbożowe, pieczywo, cukier). Pamiętaj - szybkie trawienie to również szybsze odchudzanie. 

2. Jedz jak najwięcej warzyw i owoców

Nie staraj się ograniczać w jedzeniu. Po prostu wprowadź do swojego menu jak najwięcej świeżych warzyw i owoców. Po pierwsze wyjdzie Ci to na zdrowie. Witaminy, minerały, enzymy, błonnik – to wszystko doda Ci energii, sprawi, że poczujesz się świetnie. Po drugie im więcej zjesz warzyw, tym mniejszą będziesz mieć ochotę na pozostałe, bardziej kaloryczne produkty. Dodatkowo owoce zapewnią Ci tyle cukru, że stracisz ochotę na słodycze.

3. Wykorzystuj każdą chwilę na ruch

Nie masz czasu na częste wizyty na siłowni? Każda aktywność się liczy: wchodzenie po schodach, przejście pieszo dwóch ostatnich przystanków podczas dojazdu do pracy, spacer z psem. Warto zainwestować w krokomierz albo ściągnąć aplikację na swojego smartfona. Dzięki liczeniu kroków możesz kontrolować swoje postępy i każdego dnia zwiększać swoją aktywność. 

4. Znajdź sprzymierzeńca w odchudzaniu

Samotna walka z kilogramami może być niezwykle trudna, dlatego warto znaleźć sobie sprzymierzeńca. Może się okazać, że koleżanka z pracy bądź bliska znajoma chce podjąć podobne wyzwanie, a razem zawsze raźniej! Twoim pomocnikiem na pewno zostanie również pies, z którym możesz wychodzić na dłuższe spacery, a nie tylko na krótkie przechadzki wokół bloku. Nie zawiedzie Cię również na rowerowych przejażdżkach.

Jak widać, sposobów na to jak szybciej schudnąć jest wiele. Czasem niewielka zmiana będzie prowadzić do dużego efektu.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 196 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Dieta