5 dobrych sposobów na odchudzanie

5 dobrych sposobów na odchudzanie

Redakcja

2016-11-06

brak komentarzy

Z odchudzaniem jest tak, że nie zawsze wiadomo od czego zacząć. Ok, podjęłyśmy decyzję, że rozpoczynamy nowy rozdział w życiu, mający nas przybliżyć do wymarzonej sylwetki, ale jak to zrobić? Najważniejsze jest to, żeby się za bardzo nie zmuszać, nie być wobec siebie zbyt rygorystyczną. Wiele z nas ma za sobą różne nieudane próby, wynikające najczęściej z tego, że w pewnym momencie sobie odpuściłyśmy i już nie widziałyśmy powrotu – utracone kilogramy natomiast wróciły niczym bumerang z prędkością światła. A przecież nie o to chodzi. Musimy wiedzieć, że dobre sposoby na odchudzanie opierają się na długotrwałym procesie – to raczej przyjęty styl życia, a nie krótkotrwałe głodówki. Dlatego też bierz się do roboty i działaj.

Złote rady dla odchudzających się

1. Całkowicie zrezygnuj ze słodyczy, alkoholu i różnych napojów gazowanych

2. Pije dużo wody, naturalnych soków oraz zielonej herbaty – oczyszczają organizm i dostarczają wielu witamin

3. Ćwicz swoją silną wolę – za każdym razem, gdy będziesz chciała się poddać, przypomnij sobie dotychczasowe efekty

4. Uwierz w siebie i w swoje możliwości

5. Jedz więcej warzyw i owoców

Po pewnym czasie do swojego nowego stylu życia, opartego na zbilansowanej diecie, powinnaś wprowadzić również jakąś aktywność fizyczną. Staraj się o niej nigdy nie zapominać – ruch, ruch i jeszcze raz ruch! (przynajmniej 10 minut dziennie, później będzie więcej). Możesz też zapisać się na basen, który nie tylko sprawia, że chudniemy, ale także wzmacnia naszą tkankę mięśniową; świetnie też wpływa na kręgosłup.

A może lubisz tańczyć? Tango, rumba, salsa... Taniec nie tylko wyzwoli całą masę endorfin, dzięki którym będziesz tryskać szczęściem, ale również nauczy Cię fajnego (kociego) ruchu. A kto wie, może na zajęciach spotkasz miłość swojego życia. Gdy już złapiesz bakcyla, ciężko Ci będzie zrezygnować, zobaczysz! Pamiętaj! Na początku może być trudno. W ogóle zazwyczaj początki bywają trudne. Nie załamuj się! Odchudzanie tylko wyjdzie Ci na zdrowie. Do dzieła!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 184 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Dieta