Jak szybko podkręcić metabolizm? 6 sposobów

Jak szybko podkręcić metabolizm? 6 sposobów

Redakcja

2016-09-09

brak komentarzy

Chcesz szybko podkręcić swój metabolizm? Poznaj 6 najskuteczniejszych sposobów!

1. Tabletki witaminowe

Dobrze w czasie stawienia czoła zbędnym kilogramom wyposażyć się w tabletki diety obejmujące chrom, chrom normuje ilość węglowodanów w krwioobiegu i redukuje głód na słodkości. Magnez spotęguje pracę enzymów które przerabiają tłuszcze oraz cukry na energię! (sprawniejsze redukowanie). Dobrze także zażywać wapń który odpowiada za ustabilizowanie Twojego układu nerwowego. Owe 3 wit. zdecydowanie wpłyną na podkręcenie tempa procesów trawiennych.

Zobacz też, czy jajka są zdrowe?

2. Treningi na sali treningowej!

Tak, to prawda treningi wspomagają zredukować wagę! Nie musi to okazać się wycisk ale regularny oraz umiarkowany wysiłek, 3 razy tygodniowo po 30-40 min.. Istotne by owe 3040 min. treningu było wykonane bez przerwy.

3. Sauna oraz zimny prysznic na zmianę!

Oziębienie ciała sprawi, że nasze organizm podniesie popyt na energię oraz zaczynie wydobywać ją z tłuszczu oraz konsumowanego jedzenia. Choćby specjaliści od diety radzą by nawet 3 dania podczas dnia były zimne. W takiej sytuacji spowodujemy, że nasz organizm sam będzie musiał wyprodukować ciepło, a to podkręci tempo metabolizm.

4. Sól przytrzymuje wodę wewnątrz organizmu!

Stroń od soli jak tylko się da, ale wszyscy wiem, że nie w każdym przypadku się da coś zjeść bez soli… Sól mimo wszystko nie tylko zatrzymuje wodę wewnątrz organizmu powiększając Twoją całościową wagę ciała ale także zakłóca ona metabolizm oraz zatrzymuje wytwarzanie z ciała toksyn! Sól jest szczególnie fee…!! Pamiętaj też, że biwny brzuch nie na darmo posiada taką nazwę, jaką posiada.

5. Nie stosuj głodówek!

Jeżeli ciało doświadcza ssanie w żołądku to samoczynnie przełącza się w tryb oszczędzania siły co sprawia zatrzymanie trawienia a tego nie pragniemy! Spożywaj niewiele ale często, pozwól na to by metabolizm funkcjonował bez przerwy. Pamiętaj też, że dieta dla mężczyzny powinna się nieco różnić od diety kobiecej.

6. Tycie od nerwów!

Jeżeli w przeliczeniu na dzień jesteś narażona na stresujące sytuacje to ciało zaczyna produkować hormon: kortyzol oraz adrenalinę. W czasie produkowania się ich, ciało odkłada w obrębie talii warstwę tłuszczową. Zobacz metody odprężające by zminimalizować stresujące sytuacje oraz nie zwalniać trawienia.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 196 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Treningi