Spalanie tłuszczu – zacznijmy od kuchni

Spalanie tłuszczu – zacznijmy od kuchni

Redakcja

2016-10-23

brak komentarzy

„Przechodzę na dietę” - postanowienie rozpoczęcia zmian to najważniejszy krok na drodze do szczupłej sylwetki. Teraz przed nami tylko konsekwentne dążenie do celu. Proces odchudzania nie byłby kompletny bez sportu, diety i suplementów. Aktywność fizyczną pozostawiamy Wam, zaś dziś skupimy się na metodzie gotowania na parze oraz kapsułkach, które dodatkowo podkręcą efekty zdrowego menu. Jak spalić kalorie?

Gotując na parze

Gotowanie przy użyciu pary wodnej najmniej wpływa na zmianę wartości odżywczych przyrządzanych dań. Powolna obróbka termiczna przyczynia się do niewielkich strat witamin i składników mineralnych. Jest to cenna właściwość, jeżeli pragniemy przyrządzić pełnowartościowy posiłek. Co więcej, gotowanie na parze w niewielkim stopniu zmienia smak, konsystencję i wygląd potrawy. Nie wymaga dodatku tłuszczu czy profesjonalnego sprzętu do gotowania, by spalanie kalorii przebiegło szybciej. Jak ugotować danie obiadowe, jeżeli nie mamy urządzenia do gotowania na parze? Wystarczy nad garnkiem z gotującą się wodą umieścić dziurkowaną wkładkę bądź durszlak. Umieszczone w nim warzywa bądź produkty ulegną powolnej obróbce termicznej, lecz pamiętajmy, by podczas gotowania utrzymywać wodę w stanie wrzenia.

Suplement jako dodatkowe wsparcie

Aby podkręcić tempo odchudzania coraz więcej osób sięga po suplementy. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, dowiedzmy się więcej o produkcie. W ostatnim czasie szczególnym zainteresowaniem cieszy się Forskolin. Tym, co przekonuje jest naturalny skład pochodzących z roślin pozyskanych z ekologicznych upraw. Dzięki temu mobilizuje do pracy metabolizm, redukuje poziom glukozy we krwi, przyspiesza spalanie tłuszczu, a także posiada właściwości anti-aging i antybakteryjne. 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 187 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Zdrowie