Trener personalny - cena za godzinę współpracy z profesjonalistą

Trener personalny - cena za godzinę współpracy z profesjonalistą

Redakcja

2016-11-24

brak komentarzy

Często na siłowniach czy też na siłowni można zauważyć, jak ludziom towarzyszy trener personalny. Cena za godzinę tej współpracy może się różnie kształtować, ale pomijając wydatki, dobrze mieć na uwadze, iż trenerów teraz jest ogrom. Wobec tego tak istotne okazuje się, by wybrać tego, który dysponuje właściwą wiedzą czy też umiejętnościami.

Kto powinien zainteresować się ćwiczeniami personalnym?

Program personalny okazuje się godny polecenia głównie ludziom, którym zależy na szybkim uzyskaniu zamierzenia. Oprócz tego szczególnie użyteczny okazać się może dla osób początkujących, które pod bacznym okiem trenera nauczą się poprawnego przeprowadzania wszystkich treningów, dowiedzą się wiele o założeniach ćwiczenia i poznają własne ciało.

Opłaca się mimo wszystko wiedzieć, iż regularny trening personalny będzie także wyborem idealnym dla ludzi doświadczonych, ćwiczących od dłuższego okresu, ale narzekających na brak rezultatów. W ich przypadku szczególnie kluczowe będzie spojrzenie z zewnątrz oraz pomoc fachowca. Dodatkowo regularny trening personalny okazuje się rewelacyjnym wyjściem dla osób, które wymagają szczególnie konkretnych treningów prozdrowotnych, przykładowo mających umocnić kręgosłup, czy skorygować wady postawy.

Rekomendujemy także ćwiczenia personalne wszystkim wracającym do treningów po dłuższej przerwie – osobista praca z instruktorem pozwoli im na ekspresowy powrót do poprzedniej kondycji – oraz ludziom starszym, którzy powinni bardzo zwracać uwagę na poziom intensywności ćwiczenia ze względu na prawdopodobieństwo urazów.

Dodalibyśmy tu dodatkowo jedną grupę: tych wszystkich, którzy posiadają trudności z motywacją. To pozornie może się okazywać błahe, wszak jeżeli ktoś się zdecyduje na aktywności, będzie chodził na ćwiczenia. Z praktyki wiemy mimo wszystko, jak wielokrotnie ludzie rezygnują z ćwiczeń ze względu nazbyt słabej motywacji do działania. Także w tej sytuacji dobry instruktor personalny może pomagać nieocenioną pomocą, umiejętnie motywując do kolejnych treningów oraz ukazując drogi doprowadzające do wymarzonego zamierzenia.

Czy trening personalny jest osiągalny dla przeciętnego człowieka?

To fakt, program personalny okazuje się droższy od zajęć grupowych. Musimy się zatem zastanowić, jak szybko możemy uzyskać nasze cele indywidualnie, a jak błyskawicznie w grupie, oraz przeanalizować, jakie mamy wymogi oraz oczywiście możliwości. W rzeczywistości są także niewykluczone metody mieszane: zamawiamy serię ćwiczeń indywidualnych, ucząc się techniki oraz poznając własne ciało, następnie ćwiczyć bez pomocy, a potem co jakiś okres umawiać się na pojedyncze ćwiczenia personalne, rodzaj konsultacji. NA pewno ćwiczenia personalne to nie jest rozwiązanie dla każdego, zaleca się mimo wszystko wiedzieć, iż jest taka alternatywa. Możliwe że w pewnym punkcie uznamy przecież, iż może być dla nas interesująca, czy przydatna. Opłaca się mieć na uwadze, czy drogi jest trener personalny. Cena za godzinę treningów pod okiem instruktora może wynieść choćby 150 zł. Dla jednych to niewiele, dla pozostałych wielki koszt smukłej figury.

 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 271 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Treningi