Wygraj podczas treningu!

Wygraj podczas treningu!

Redakcja

2016-08-01

brak komentarzy

Chcesz zacząć trening, ale nie jesteś pewny, czy Twoja motywacja jest wystarczająca do rozpoczęcia ćwiczeń? Chcesz w końcu mieć idealną rzeźbę, której nie powstydziłby się aktor amerykańskiego filmu akcji? To najwyższy czas na rozpoczęcie treningu pełną parą! Ale jak to zrobić, skoro nasz umysł ukazuje nam obrazy wygodnej kanapy i wielkiej paczki paprykowych chipsów?

Jak wygrać z bólem?

Trening wytrzymałościowy to największa zmora początkujących zawodników, lecz warto wiedzieć, że w tych ćwiczeniach największym wrogiem jesteś Ty sam. Niestety to nasz umysł zachęca nas do przerwania ćwiczeń i wybrania wygodnego rozwiązania, czyli odpoczynku. W końcu, o ile planujemy dystanse, obciążenia i czas ćwiczeń, to praktycznie nikt nie zastanawia się nad pracą naszego umysłu. A to od niego wszystko się zaczyna!

Technika monitorowania

W tej technice najważniejsza jest kontrola organizmu i stopniowe pokonywanie zmęczenia. Dlatego myśl o oddychaniu. Rytmiczny oddech sprzyja relaksacji podczas wysiłku. Staraj się także być rozluźniony i powoli eliminuj ślady zmęczenia. A przede wszystkim dostosuj prędkość swoich ćwiczeń do tego, jak się czujesz.

Technika oddzielenia

Nie istnieje lepszy sposób na zajęcie swojego umysłu niż muzyka. Nie tylko wprawi w dobry nastrój, ale także odciągnie myśli od treningu. Jednocześnie pamiętaj, by biec w bezpiecznych miejscach, w których odcięcie od rzeczywistości nie przysporzy Ci kłopotów. Równie skuteczny sposób na zajęcie umysłu to liczenie. Wystarczy, że będziesz liczy brunetki, okularników bądź czerwone samochody. Jeżeli chcesz by Twoje myśli popłynęły naprawdę daleko, to wyobraź sobie swoje życie po wygraniu głównej nagrody w Lotto.

Szukasz profesjonalnej pomocy podczas treningu i maksymalnej motywacji do działania? Zdecyduj się na pomoc trenera, Lepszego Trenera!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 212 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Mężczyzna