3 sposoby dbania o piękną cerę

3 sposoby dbania o piękną cerę

Redakcja

2017-08-17

brak komentarzy

Pragniesz na długo utrzymać młody wygląd? Powinnaś zadbać o cerę, a pomoże Ci w tym jej stosowna pielęgnacja. Sprawdź tajniki traktowania wyjątkowo delikatnej naskórka twarzy.

Ustal typ skóry

By pielęgnacja przebiegała właściwie i nie wyrządziła jakichkolwiek szkód, powinnaś na początek zdefiniować jej typ. Nie zapominaj, że pozostałych produktów kosmetycznych i zabiegów potrzebuje cera sucha, pozostałych - standardowa, a dodatkowo odrębnych wrażliwa czy z tendencją do zmianach trądzikowych.

· Cera sucha i wrażliwa

Cera sucha i skłonna do podrażnień potrzebuje specjalistycznego traktowania, które przeciwdziałać tworzeniu się nieprawidłowości w jej pracy. Głównie trzeba używać suplementy bezzapachowe i które nie staną się na dokładkę wysuszały naskórka. Należy wypróbować produkty, które będą nie jedynie nawilżały, ale nie dopuszczały do utraty wilgoci.

· Cera standardowa

Tutaj nie ma jakichś profesjonalnych zasad, co do korzystania z danych specyfików kosmetologicznych. Na nieszczęście cera standardowa zdarza się szczególnie nieczęsto.

· Cera tłusta i mieszana

Ma tendencję do tworzenia się zmian trądzikowych. Wobec tego nie wolno z 1 strony przyczynić się do jej wysuszenie, a z 2 - do spadku intensywnego produkowania sebum. W takiej sytuacji ważne wartość staną się też oddziaływania zmierzające do zmatowanie skóry.

Nie zapominaj o demakijażu

Jeśli masz ochotę zatroszczyć się o cerę w sposób profesjonalny, przenigdy pamiętaj o demakijażu. Precyzyjnie pozbądź resztek produktów kosmetycznych i kontaminacji.

Decydując się na preparaty do likwidacji make-up’u, sugeruj się typem skóry. W przypadku skóry suchej konieczne staną się łagodne mleczka, w przypadku skóry mieszanej - żele myjące bez mydła.

Wypróbuj kremy dostosowane do wieku

W codziennej pielęgnacji stosuj kremy - zarówno do korzystania z na dzień, jak również na wieczór. Nie zapominaj mimo wszystko, by selekcjonować takie suplementy, które są dostosowane nie jedynie do typu skóry, ale także do wieku ciała.

Innych substancji wymaga cera młodzież, pozostałych - trzydziestolatki, a jeszcze odrębnych - cera dojrzała. Gabinety kosmetyczne.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 259 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Kobieta