Opaska magnetyczna na ból kolana? Opinie o Knee Active Plus

Opaska magnetyczna na ból kolana? Opinie o Knee Active Plus

Redakcja

2016-10-07

5 komentarze

Bóle stawów to powszechne dolegliwości, które dopadają każdego niezależnie do wieku. Zarówno młodsi, jak i starsi uskarżają się na dyskomfort i ból. Jak sobie poradzić z dolegliwością? Czy konieczna jest wizyta u specjalisty? Okazuje się, że pierwszy krokiem w leczeniu może być zakup opaski Knee Active Plus. Prawdziwe opinie forumowiczów ukazano poniżej:

„Kolano dokuczało mi trochę od dłuższego czasu, ale dyskomfort był niewielki, więc sama zbagatelizowałam problem. Pewnie skończyłoby się tragicznie, gdyby mąż w porę nie kupił mi Knee Active Plus.”

Małgorzata, Kraków

„Doznałem kiedyś urazu kolana w trakcie treningu i powiem szczerze, że rehabilitacja w pełni mi nie wystarczała. Chciałem zrobić coś więcej niż to, co wykonujemy razem z fizjoterapeutą. Specjalista polecił mi nowość Knee Active Plus i to był strzał w 10!”

Jakub, Wrocław

W czym tkwi sekret Knee Active Plus?

Magnetyczna opaska na kolano stabilizuje nogę oraz odciąża rzepkę podczas pracy stawu kolanowego. Dzięki temu szybciej osiągniemy pełną sprawność. Ten lekki stabilizator pokryty jest dziesięcioma specjalistycznymi magnesami, które umożliwiają utrzymanie ciepłoty ciała. To ciepło pobudza komórki i oczyszcza krew, a dalej poprawia mikrokrążenie i redukuje stany zapalne.

Jak radzić sobie z bólem stawów?

Bóle stawów można leczyć takie różnorodnymi zabiegami, lecz musimy liczyć się z ich wysoką ceną. Wielu osobom pomaga hydroterapia, a w szczególności balneoterapia, czyli terapia za pomocą kąpieli. Pomocą jest także regularna i umiarkowana aktywność fizyczna. Najlepsze dyscypliny na bóle stawów to pływanie, jazda na rowerze i stretching. Te kategorie pomagają rozruszać bolące stawy bez ich nadmiernego przeciążania. 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Knee Active Plus w promocji:
Knee Active Plus
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 3036 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

olszewskikarol

2016-12-09 12:04:08


to nie jest "opaska" tlyko aparat korekcyjny. Podobnych opasek można sobie nakupić nawet na rynku ale one nie działają bo to tylko podruby bez żadnych właściwości leczniczych. Jak uszyjesz spodnie z papieru zamiast z materialu to tez beda niby wyglądały podobnie ale jednak to nie to samo prawda?

grahamvmurray

2016-12-09 12:02:36


widzialem soś podobnego w sklepie ale było tańsze i miało inny kolor

massagelondon

2016-12-09 11:58:32


też się zastanawiam. Dawno temu miałem opaskę na kolano i faktycznie pomogła, a teraz cholercia ból wrócił a opaskę wcieło :/ Mam nadzieję że będzie tak samo dobra jak tamta

kamil

2016-11-30 09:52:21


Zamowilem. Mam nadzieje ze to dobry zakup.

metagata

2016-10-24 23:24:59


ja mogę się tylko do tej opinii pozytywnej dołączyć.

ZdrowieTreningiProfilaktyka zdrowotna