Świecowanie uszu

Świecowanie uszu

Redakcja

2016-08-01

brak komentarzy

Obecnie społeczeństwo poszukuje rozwiązań dalekich od wysoce inwazyjnej chemii, wykonując krok w kierunku medycyny naturalnej. Jedną z nich jest świecowanie uszu, możliwe do przeprowadzenia w renomowanych gabinetach kosmetycznych. Na czym dokładnie polega zabieg i jakie są rekomendacje jego wykonania? Odpowiedzi szukaj poniżej.

Historia

Świecowanie stało się naturalnym sposobem leczenia już w czasach starożytnych Egipcjan i Greków. Następnie metoda zyskała swoje uznanie przez Indian z Ameryki Północnej i Południowej. Po dzień dzisiejszy świecowanie uszu wpisało się w stałą praktykę plemion Hopi i Cherokee oraz medyków pochodzących z Meksyku.

Zabieg

Świecowanie bazuje na włożeniu do małżowiny usznej ręcznie robionej świecy oraz jej zapaleniu. Po chwili płomień ustępuje niewielkiemu żarzeniu. Dzięki temu kanał słuchowy zostaje ogrzany i tworzy się podciśnienie, które wyciąga wszelkie osady, zanieczyszczenia oraz nadmiar woskowiny. Jest to jedna z metod, która promuje naturalne czyszczenie uszu, ale również redukcję szeregu dolegliwości związanych z narządem słuchu.

Wskazania

Zabieg świecowania uszu jest szczególnie rekomendowany przy schorzeniach górnych dróg oddechowych, dolegliwościach zapalnych nosa, gardła i migdałków, a także wszelkich stanach zapalnych. Wskazaniem do przeprowadzenia świecowania jest występowanie stanów wysokiego zdenerwowania, nadpobudliwości, migren, zespołów bólowych i zawrotów głowy, a przede wszystkim szumów usznych.

Zastopuj szumy uszne

Jeżeli cierpisz na dolegliwości związane z szumami usznymi i pragniesz w końcu zaznać spokoju, zdecyduj się na wprowadzenie do swojej diety odpowiedniej suplementacji. Tinnitus Stop to właściwy wybór, niezależnie od tego, czy odczuwasz niepożądane buczenie, syczenie czy piszczenie. Regularne przyjmowanie suplementów na zawsze rozwiąże Twój problem.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 184 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Zdrowie