Najlepszy tekst na podryw

Najlepszy tekst na podryw

Redakcja

2016-08-01

2 komentarze

Panowie dwoją się i troją, by swoim błyskotliwym słownictwem i wymownym językiem ciała zachęcić do siebie wybrankę. Skutek tego jest raz lepszy, raz gorszy. Niestety równie często panowie zapominają, że nie w przechwałkach tkwi przepis na sukces. Grunt to pokazać się z naturalnej, a przede wszystkim humorystycznej strony. Tak panowie… kobiety cenią poczucie humoru!

„Bolało Cię kiedy spadłaś z nieba?”

„Czy to nie ja śniłem Ci się dzisiaj w nocy?”

„Twój tata był chyba złodziejem, bo ukradł wszystkie gwiazdy i umieścił je w Twoich oczach”

„Muszę zadzwonić do mamy i powiedzieć jej, że właśnie spotkałem kobietę swoich marzeń”

Jeżeli uważasz, że którekolwiek z tych zwrotów przyczyni się do zwiększenia Twojej atrakcyjności w oczach kobiet, to niestety musimy Cię rozczarować. Przedstawicielki płci pięknej nie są zachwycone doniosłymi słowami, które zapewne już słyszały niejeden raz. Przesadzone komplementy i ogrom słodkości w kilku słowach to zdecydowanie za dużo!

Uniwersalne zdanie

Znaczna część mężczyzn niczym Świętego Graala poszukuje doskonałych słów, po wypowiedzeniu których kobiety wręcz będą się rzucały w ramiona. Niestety słowa to nie magiczne zaklęcia, dlatego poza jednym zdaniem warto postawić na ciekawą osobowość i naturalność. Kobiety wierzą w to, co autentyczne. Nie zalewaj jej masą komplementów – wystarczy jeden szczery zamiast całej litanii słodkich słówek. Czy wiesz, że jedną z najbardziej pożądanych cech u mężczyzny jest poczucie humoru? Wystarczy, że ją rozbawisz, aby rozmowa się potoczyła gładko.

Uniwersalne feromony

Na rynek feromonów szturmem wdarła się naturalna propozycja – Strong Magnet. Są to perfumy z feromonami przeznaczone wyłącznie dla panów, którzy pragną zyskać pewność siebie i zbudować atrakcyjność w oczach kobiet. Skuteczność Strong Magnet została potwierdzona międzynarodowym certyfikatem IFRA zaznaczając, że ich regularna aplikacja pobudza kobiecą wyobraźnię i zwiększa zainteresowanie przedstawicielem płci męskiej.


Dodaj komentarz

Komentarze

bozenanowak7

2016-10-24 23:30:42


tu nie ma recepty powiem szczerze. ludzie albo sie przyciagaja albo nie.

madziulkasz7

2016-10-07 17:56:42


taaa, teraz to wszyscy chodza na jakies zajcia z uwodzenia a i tak jak nie masz tego czegos to nic ci nie pomoze

Mężczyzna